Wielki sukces!!!

Uczeń klasy 2B brał udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, które odbyły się w dniach 12-15.maja 2022 w Siedlcach.

Filip został wicemistrzem Polski !!!  w kategorii wagowej do 96kg do 17 lat.

III Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej

6 kwietnia 2018 r. odbył się III Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej Zespołu Szkół nr 9 im. Romualda Traugutta w Koszalinie 

Uczennica V Liceum Ogólnokształcącego Julia Przybył z kl. I M  – uzyskała tytuł Laureata

Gratulujemy! 
Opiekunem była p. Izabela Ciemińska

VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na krótkometrażowy film

2017/2018

VI edycja ogólnopolskiego konkursu na krótkometrażowy film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta”

II miejsce w Polsce – Dominik Duda, Krzysztof Ulicki, Klaudia Nowak, Julia Przybył, Natalia Kaczmarek, Błażej Urbanowicz

Opiekun: Izabela Ciemińska

Konkurs Geologiczno–Środowiskowy „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem Geologiczne Barwy Ziemi

2016/2017

XVIII edycja ogólnopolska i XI edycja polsko–litewska

II miejsce w finale regionalnym – Aleksander Czarnas

Opiekun: Joanna Sobkowiak

 

III miejsce w finale regionalnym – Maja Lizut

Opiekun: Aleksandra Królikiewicz

Konkurs Wiedzy Biblijnej

2014/2015

Laureatka, zajęła II miejsce w diecezji

II miejsce – Angelika Stawska 

Opiekun: Monika Bryła

Konkursy

7 października 2012 roku odbył się VII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej, organizowany przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Z V Liceum Ogólnokształcącego wystartowała uczennica z klasy I h, Anna Rewkowska, która zdobyła I miejsce oraz nagrodę Kuratora Oświaty.

Opiekunem była p. Renata Czerniawska. Gratulujmy!

Historia teatru „Na bosaka”

Rok szkolny 2012/2013

2012 listopad- spektakl „Życie pędzi przed siebie” –  wg koncepcji własnej na Jubileuszu 55 lecia ZS nr 2 w szkolnej auli

Rok szkolny 2011/2012

2011 (grudzień)- spektakl – „Shopping – ufność betlejemska” – wg koncepcji własnej – aula w szkole

2011 (marzec) – happening przeciw dyskryminacji w ramach „Żywej Biblioteki” we współpracy z KBP w Koszalinie

2011 (kwiecień) – warsztaty dla uczniów SP nr 17 w Koszalinie – szkolna aula

2011 ( maj) – spektakl „Pamiętniki Anny Frank” wg jej pamiętników – udział w powiatowych eliminacjach Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Teatrze Dialog w Koszalinie

2011 (czerwiec) – spektakl „Pamiętnik” –  w szkolnej auli

Rok szkolny 2010-2011
2010 (grudzień) – spektakl „W poszukiwaniu drogi do nieba” wg przypowieści ewangelicznych – aula w szkole
2011 ( marzec) – spektakl „V talentów w V LO” z okazji przyznania szkole tytułu „Szkoła Talentów” w RCK w Kołobrzegu

Rok szkolny 2009-2010 
2009 (wrzesień) – spektakl „Dekalog wg Herberta” – występ gościnny na Ogólnopolskim Festiwalu „Herbertjada” w Kołobrzegu
2009 (listopad) -happening „Mój głos w sprawie święta Niepodległości” na korytarzach szkoły i w galeriach „Emka” i „Forum”
2009 – spektakl „Stole nasz i obrusie” wg koncepcji własnej w Teatrze ?Dialog? ? grupa gimnazjalna
2010 (styczeń) – spektakl „Stole nasz i obrusie” na VII Ogólnopolskim Teatralno-Muzycznym „Betlejem u Avetek”w Warszawie- nagroda Grand Prix 
2010 (marzec) – spektakl ” W poszukiwaniu nowego domu” wg R.Brzuchańskiego „Moje miasteczko Brzozdowce” i pamiętników K. Dąbrowskiej w Centrum Kultury 105 w Koszalinie
2010 (kwiecień)- spektakl „Łupaszka -święty czy grzeszny” w Teatrze Dialog we współpracy z koszalińskim oddziałem IPN-u
2010 (maj)  – spektakl „Wesoły horror o miłości” wg K.I. Gałczyńskiego w Teatrze Dialog w Koszalinie – grupa gimnazjalna
2010 (maj)- spektakl „Wesoły?” na Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych „Dziatwa” w Łodzi

Rok szkolny 2008-2009
2008 (październik) – spektakl „Dekalog wg Herberta” wg poezji Z. Herberta  w koszalińskiej katedrze
2008 (listopad) – spektakl „Dekalog wg Herberta” na III Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych im. A. Luterka w Wejherowie ? nagroda specjalna za realizację inspirowaną twórczością Z. Herberta
2008 (grudzień) – spektakl „Kitab alf layla wa layla” wg ” Baśni z 1001 nocy” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie
2008 (grudzień) – happening „Czas na czas” w Galerii Emka w Koszalinie
2009 (luty) – happening „Szukam kogoś‚ w Galerii Emka w Koszalinie
2009 (marzec) – happening „Piejo kury piejo” w Galerii Emka w Koszalinie
2009 ( czerwiec) – spektakl „Kitab alf layla wa layla” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym

Rok szkolny 2007-2008
2007 (wrzesień) – spektakl „Jedności 9” wg koncepcji własnej na Jubileuszu ZS nr 2 – aula szkolna
2007 (listopad) – spektakl „Statek pijany” wg A. Rimbauda – Teatr Dialog w Koszalinie
2007 (grudzień) – spektakl „Statek pijany” w Domu Opieki Społecznej w Damaszce
2008 (marzec) – spektakl „Apokalipsa 2008″ w Centrum Kultury 105 w Koszalinie
2008 (marzec) – spektakl „Statek pijany” na VIII Poznańskim festiwalu Teatrów „Marcinek”
2008 (kwiecień) – spektakl „Statek pijany” na XV Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Amatorskich „Odeon” w Andrychowie
2008 (kwiecień) – spektakl „Statek pijany” w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym

Rok szkolny 2006-2007
2006 (październik) – spektakl  „Czy w szkole jest bezpiecznie?” –  wg koncepcji własnej w koszalińskiej Enerdze
2006 (październik) – spektakl „Baba” wg S. Mrożka  w szkolnej auli i w Teatrze Dialog w Koszalinie
2006 (listopad) – spektakl „Baba” na wieczorze teatralnym z okazji Międzynrodowego Dnia Niepełnosprawności  w Gdyni
2006 (grudzień) – spektakl „Baba” w  Zespole Szkół nr 10 w Koszalinie z okazji Roku Języka Polskiego
2006 (grudzień) – spektakl poetycki na zaproszenie Krajowego Bractwa Literackiego z okazji promocji tomiku poetyckiego „Przez pryzmat 10 lat” -Teatr Dialog w Koszalinie
2006 (grudzień) – Nagroda II stopnia za osiągnięcia artystyczne Prezydenta Miasta Koszalina
2007 (marzec) – spektakl  „La vieille” na 12 eme Festival de Theatre Lyceen Francophone de Pologne – Teatr Dialog w Koszalinie
2007 (marzec) – spektakl „Pasja 2007” wg Ewangelii św. Marka – spektakl dyplomowy Marzeny Wysmyk w PWST we Wrocławiu – ocena celująca
2007 (kwiecień) – spektakl „Pasja 2007” w Centrum Kultury 105 w Koszalinie
2007 (maj) – spektakl „Baba” tytuł laureata w Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Świdwinie ; nagroda aktorska dla Kamila Kłosa
2007 (czerwiec) – spektakl „Baba” na XXX Konfrontacjach Kulturalnych Młodzieży Szkolnej w Połczynie Zdroju
2007 (sierpień) – udział w XI edycji wakacyjnej Triady Teatralnej w Dębnie Lubuskim

Rok szkolny 2004-2005
2004 (listopad) –  spektakl  „Dobro ze Złem gra w szachy” w auli ZS nr2 – powstanie teatru
2004 (grudzień) – „Jasełka 2004”  w szkole- integracyjna grupa gimnazjalna
2005 (luty) -” spektakl  „Dobro ze Złem” – na deskach Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie
2005 (marzec) – „Tryptyk emocji” spektakl  rekolekcyjny –  integracyjna grupa gimnazjalna – koszalińska katedra
2005 (kwiecień) – spektakl  „Ręce mówią, że nadszedł czas na dojrzałość” w Sali Politechniki Koszalińskiej – pożegnanie absolwentów  V LO
2005 (czerwiec) – spektakl  „Sprzedam duszę na e-bazarze” – aula szkoły

Rok szkolny 2005-2006
2005 (październik) – spektakl  – „Tryptyk emocji” –  wg koncepcji własnej – koszalińska katedra
2005 (grudzień) – spektakl  „Wszystko jest miłością” wg koncepcji własnej – Bałtycki Teatr Dramatyczny
2006 (styczeń) – spektakl „Wszystko?” na świdwińskim zamku
2006 (luty) – spektakl „Wszystko?” na  V Ogólnopolskim Teatralno – Muzycznym Festiwalu Bożonarodzeniowym„Betlejem u Avetek” – nagroda Grand Prix
2006 (marzec) – spektakl „Ne vous fermez point la porte” – wg koncepcji własnej  na 11 eme Festival de Theatre Lyceen Francophone de Pologne – Teatr Dialog w Koszalinie
2006 (maj) – spektakl „Zosia Samosia i inne przekorne bajki Tuwima” na podst. J. Tuwima- Teatr Dialog w Koszalinie

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2021/2022

Uczeń klasy 2B brał udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, które odbyły się w dniach 12-15.maja 2022 w Siedlcach.

Filip został wicemistrzem Polski !!!  w kategorii wagowej do 96kg do 17 lat.

***

Marek Cieśliński

Badminton dziewcząt

– I miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie dziewcząt

Badminton chłopców

– II miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie chłopców

Koszykówka3x3 dziewcząt

– II miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce  3×3 dziewcząt

Koszykówka3x3 chłopców

– III miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce  3×3 chłopców

Paweł Marcjanik

Tenis stołowy chłopców

– II miejsce w regionie i IV miejsce w  Finale Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

Tenis stołowy chłopców

– II miejsce w powiecie w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Piłka nożna chłopców

– IV miejsce- w powiecie w piłce nożnej chłopców

Machalewska Monika

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

III miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA dziewcząt

– III miejsce w powiecie w Szkolnej Lidze LA dziewcząt w ramach licealiady

Pływanie dziewczęta, chłopcy

– III miejsce w powiecie w Drużynowych Zawodach Pływackich Dziewcząt

– II miejsce w powiecie w Drużynowych Zawodach Pływackich Chłopców

Jolanta Kapuścińska-Ziobro

Piłka nożna dziewcząt

– II miejsce- w powiecie w piłce nożnej dziewcząt w ramach licealiady

Grzegorz Zaganiacz

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

– IV miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych chłopców w ramach licealiady

Piłka siatkowa  LO dziewcząt

-…. miejsce w powiecie w piłce siatkowej dziewcząt w ramach licealiady

Andrzej Wysocki

Piłka siatkowa  LO chłopców

– III  miejsce  w powiecie  w piłce siatkowej  w ramach licealiady

 

 

Rok szkolny 2020/2021

Grzegorz Zaganiacz

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych chłpców w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA chłopców

– III miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA chłopców

Machalewska Monika

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA dziewcząt

– II miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA dziewcząt

 

 

Rok szkolny 2019/20

Marek Cieśliński

Badminton drużynowy LO dziewcząt:

– I miejsce w województwie badminton drużynowy LO dziewcząt

Badminton drużynowy LO chłopców:

V miejsce w województwie badminton drużynowy LO chłopców

– I miejsce w  powiecie  w koszykówce chłopców w ramach licealiady

Cezary Majchrowski

Pływanie Drużynowe Chłopców LO

I  miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady  w  pływaniu chłopców

Piłka nożna chłopców w LO:

-II miejsce w  powiecie  w piłce nożnej chłopców w ramach licealiady

Paweł Marcjanik

Tenis stołowy

– V miejsce w województwie w Drużynowym tenisie stołowym LO chłopców

– IV miejsce w powiecie w Drużynowym tenisie stołowym LO dziewcząt

Jolanta Kapuścińska-Ziobro

Piłka nożna dziewcząt w LO:

-II miejsce w  powiecie  w piłce nożnej dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA chłopców

– IV miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA chłopców

– I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych z okazji Dnia Kobiet

Machalewska Monika

Piłka ręczna chłopców LO:

– III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z okazji Dnia Niepodległości

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach licealiady

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych chłpców w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA dziewcząt

– II miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA dziewcząt

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w ramach licealiady

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców w ramach licealiady

 

 

Rok szkolny 2018/2019

Marek Cieśliński

Badminton drużynowy LO dziewcząt:

– I miejsce w województwie badminton drużynowy LO dziewcząt

Tenis stołowy dziewcząt gimnazjum:

– II miejsce w powiecie w tenisie stołowym dziewcząt w ramach gimnazjady

Koszykówka chłopców LO

-I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Dyrektora I LO im.St.Dubois w koszykówce chłopców LO

Koszykówka LO chłopców:

-III  miejsce w powiecie  w  koszykówce chłopców w ramach licealiady

Grzegorz Zaganiacz

Sztafetowe Biegi Przełajowe LO Chłopców

V miejsce w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w ramach Licealiady

Piłka siatkowa  LO dziewcząt

-IV miejsce w powiecie w piłce siatkowej dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowe biegi  przełajowe LO chłopcy

– III  miejsce w powiecie w Drużynowych  Biegach Przełajowych chłopców LO

Cezary Majchrowski

Pływanie Drużynowe Chłopców LO

– II miejsce  w mieście w Drużynowym Pływaniu chłopców LO

Andrzej Wysocki

Piłka siatkowa  LO chłopców

– I miejsce  w Mikołajkowym Turnieju Międzyszkolnym Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta m. Koszalina  chłopców

Piłka siatkowa  LO chłopców

-V miejsce  w powiecie  w piłce siatkowej  w ramach licealiady

Jolanta Kapuścińska-Ziobro

Piłka nożna dziewcząt LO

– II  miejsce w Finale Regionu  w ramach Licealiady  w  Piłce Nożnej Dziewcząt

Sztafetowe Biegi Przełajowe LO dziewcząt

– IV miejsce w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w ramach Licealiady

Drużynowe biegi  przełajowe LO

– II  miejsce w powiecie w Drużynowych  Biegach Przełajowych dziewcząt  LO

Machalewska Monika

Piłka ręczna chłopców LO:

– III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z okazji Dnia Niepodległości

Sztafetowe biegi przełajowe gimnazjum dziewcząt:

– I miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach gimnazjady

Piłka ręczna dziewcząt w gimnazjum:

– I miejsce w  Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt  gimnazjum – awans na mistrzostwa Polski

– VIII miejsce w Ogólnopolskim Finale Gier Zespołowych – piłka ręczna dziwcząt- Dźwirzyno 07-11.06.2019

Piłka ręczna chłopców w LO:

– III miejsce w powiecie w piłce ręcznej chłopców w ramach licealiady

 

Rok szkolny 2017/2018

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

– II miejsce – etap powiatowy w ramach Licealiady

opiekun: Paweł Marcjanik

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

– IIi miejsce – etap powiatowy w ramach Licealiady

opiekun: Paweł Marcjanik

Rok szkolny 2016/2017

PIERWSZA POMOC

– XII miejsce w Polsce z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy

w Rzeszowie

opiekun: Dominika Użdrzychowska

Rok szkolny 2015/2016

KOSZYKÓWKA

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Dziewcząt  w ramach Licealiady

opiekun: Marek Cieśliński

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

PIŁKA NOŻNA

-II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt  w ramach Licealiady w Dębnie

opiekun: Jolanta Kapuścińska-Ziobro

PIERWSZA POMOC

-II miejsce w XXIV Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

w Szczecinie

opiekun: Dominika Użdrzychowska

„SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”

-III miejsce w XXXIX Mistrzostwach w Wieloboju Sprawnościowo-Obronnym –Sprawni jak Żołnierze-2016”- drużyna dziewcząt

opiekun: Dominika Użdrzychowska

Rok szkolny 2014/2015

TENIS STOŁOWY

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

PIERWSZA POMOC

-I miejsce w XXIII Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i XII miejsce w Centralnym etapie Mistrzostw  PP PCK

opiekun: Dominika Użdrzychowska

 DRUŻYNY RATOWNICZE PCK

-II miejsce ww Finale Wojewódzkimw Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK

opiekun: Dominika Użdrzychowska

Rok szkolny 2013/2014

TENIS STOŁOWY

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady i IX miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadziew Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Łodzi

opiekun:Paweł Marcjanik

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

PIŁKA NOŻNA

-I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Licealiady w Gryficach

opiekun: Jolanta Kapuścińska-Ziobro

 DRUŻYNY  RATOWNICZE PCK

-II miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK

opiekun:Eugeniusz Zmysłowski

Rok szkolny 2012/2013

TENIS STOŁOWY

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady oraz IV miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Nysie

opiekun:Paweł Marcjanik

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

ZAWODY DRUŻYN RATOWNICZYCH

-I miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK Chłopcóworaz XII miejsce w kraju

opiekun:Eugeniusz Zmysłowski

 Rok szkolny 2011/2012

KOSZYKÓWKA

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Chłopców w ramach Licealiady

opiekun: Marek Cieśliński

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

Rok szkolny 2010/2011

PIŁKA RĘCZNA

– I miejsce w  Festiwalu Piłki Ręcznej Dziewcząt  w Giżycku

opiekun: Marcin Majewski

– I miejsce w  Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Ręcznej Dziewcząt w Gdańsku

opiekun: Marcin Majewski

TENIS STOŁOWY

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt  w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

Rok szkolny 2009/2010

LEKKOATLETYKA

-I miejsce na 100m w Finale Wojewódzkim Indywidualnej LA w Licealiadzie Dziewcząt:

uczennica: Ayla Kisiel

opiekun: Monika Machalewska

-IIImiejsce w Finale Wojewódzkim w Biegu Rozstawnym 4x100m Dziewcząt

opiekun: Monika Machalewska

Rok szkolny 2008/2009

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Przemysław Popek

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Licealiady

opiekun: Przemysław Popek

TENIS STOŁOWY

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

Rok szkolny 2007/2008

TENIS STOŁOWY

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt  w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

LEKKOATLETYKA

-II miejsce w skoku w dal w Finale Wojewódzkim Indywidualnej LA w Licealiadzie Dziewcząt :

uczennica: Ewa Jas

opiekun: Monika Machalewska

PIŁKA RĘCZNA

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Dariusz Dworaczyk

 III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Ręcznej Dziewcząt zorganizowany przez UKS „Jedność”

opiekun: Marcin Majewski

Mistrzostwa Miasta w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych

8 października 2013 na Górze Chełmskiej rozegrane zostały zawody w drużynowych biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce w mieście. Drużynę reprezentowały m.in.: Joanna Kobus, Marta Sławińska, Klaudia Jagiełło, Natalia Pierzyniak, Ola Pleszyniak, Karolina Kaźmierczak, Martyna Szostak, Kinga Droździel, Angelika Stawska, Sandra Kuśmierczak, Kasia Ignor, Paulina Motyl.

Gratulujemy!

Opiekunem zespołu jest Monika Machalewska.

Mistrzostwa Miasta w Lidze LA Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

25 września 2013 na Stadionie Lekkoatletycznym rozegrane zostały zawody w Drużynowej Lidze LA. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce. Opiekunem drużyny jest Monika Machalewska.