VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na krótkometrażowy film

2017/2018

VI edycja ogólnopolskiego konkursu na krótkometrażowy film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta”

II miejsce w Polsce – Dominik Duda, Krzysztof Ulicki, Klaudia Nowak, Julia Przybył, Natalia Kaczmarek, Błażej Urbanowicz

Opiekun: Izabela Ciemińska

Konkurs Geologiczno–Środowiskowy „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem Geologiczne Barwy Ziemi

2016/2017

XVIII edycja ogólnopolska i XI edycja polsko–litewska

II miejsce w finale regionalnym – Aleksander Czarnas

Opiekun: Joanna Sobkowiak

 

III miejsce w finale regionalnym – Maja Lizut

Opiekun: Aleksandra Królikiewicz

Konkurs Wiedzy Biblijnej

2014/2015

Laureatka, zajęła II miejsce w diecezji

II miejsce – Angelika Stawska 

Opiekun: Monika Bryła

Zachodniopomorskie – Region Przyszłości

2013/2014

Konkurs zorganizowany przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Szczecinie

Laureat – II miejsce Magdalena Pick

Opiekun: Arkadiusz Gryk

Wojewódzki Konkurs na posłów Sejmu Dzieci i Młodzieży

2015/2016

XXII SESJA

I miejsce – Natalia Grzybowska,

I miejsce – Natalia Pietkiewicz

Opiekun: Arkadiusz Gryk

 

2014/2015

XXI SESJA

III miejsce – Angelika Gowor,

III miejsce – Dominik Katarzyński

Opiekun: Arkadiusz Gryk

 

2011/2012  

XVIII Sesja

I miejsce – Laura Przybysławska

I miejsce – Patrycja Słupczewska

opiekun Arkadiusz Gryk

 

2003/2004

X SESJA

I miejsce – Aleksandra Goza

Opiekun: Arkadiusz Gryk

25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce

2013/2014

Laureaci konkursu:

I miejsce – Magdalena Stępień

II miejsce – Natalia Jeleńska

III miejsce – Wiktoria Deka

Opiekun: Arkadiusz Gryk

Bieg po Indeks

2014/2015

XIX edycja Konkursu

Laureaci:

– Adrian Szewczyk, 

– Aleksandra Janisiak

– Kamil Bończak

– Damian Joskowski

Opiekun: Marzena Wiśniewska

 

2013/2014

XVII edycja Konkursu

Laureat: Aleksander Januszewski

Laureatka: Katarzyna Ostrowska

Opiekun: Emilia Kosnowska

 

Laureat: Kamil Bończak

Opiekun:  Marzena Wiśniewska – Kleban

 

2011/2012

XVI edycja Konkursu

Laureat: Kamil Zajkowski

Opiekun: Beata Karoń – Karasińska

 

2009/2010

XIV edycja Konkursu

Laureat: Anna Gładysz

Opiekun: Emilia Kosnowska

 

2008/2009

XIII edycja Konkursu

Laureat:  Katarzyna Mydłowska

Laureat:  Małgorzata Dąbrowska

Opiekun: Marzena Wiśniewska – Kleban

 

2004/2005

IX edycja Konkursu

Laureat: Aleksandra Sobieraj

Laureat: Adrian Kuczyński

Opiekun: Emilia Kosnowska

Bałtycki Konkurs Języka Niemieckiego

2017/2018

 

Finalista:  Alexander Holz

Opiekun: Joanna Krauze

 

2016/2017

Finalistka:  Elizabeth Senger

Opiekun: Urszula Gryk

Finalista:  Alexander Holz

Opiekun: Joanna Krauze

 

2015/2016

Finalistka:  Elizabeth Senger

Opiekun: Urszula Gryk

Finalista:  Alexander Holz

Opiekun: Joanna Krauze

 

2011/2012

Finalistka:  Klementyna Minnema

Opiekun: Joanna Krauze

 

2010/2011

Finalistka:  Anja Majchrzak

Opiekun:  Anna Grabowska

  

2004/2005

Finalistka:  Caroline Roth

Opiekun:  Alicja Młudzik