Kadra pedagogiczna

Bożena Sobkowiak – Dyrektor szkoły

Arkadiusz Gryk – Wicedyrektor ds.uczniowskich

Emilia Kosnowska- Wicedyrektor ds. organizacyjnych

Ambroziewicz Mariusz – religia

Barańczuk Magdalena – j. niemiecki

Bazar Irena – pedagog

Biel Łukasz – podst. przedsiębiorczości, zajęcia techniczne, plastyka

Borucińska Urszula – matematyka

Budnik Adrian – matematyka

Ciemińska Izabela – informatyka, rysunek techniczny

Chmielińska Dorota – nauczyciel bibliotekarz

Cieśliński Marek – wychowanie fizyczne

Czudowska Dominika – edukacja dla bezpieczeństwa

Dąbkowski Zbigniew – historia

Dąbrowska  Sylwia – j. polski

Ferek Tomasz – historia, WOS

Gryk Urszula – j. niemiecki

Iriarte Anna – j. angielski

Jatulewicz Małgorzata – religia

Jesionowski Piotr – j. angielski

Kapuścińska-Ziobro Jolanta – wychowanie fizyczne

Karoń-Karasińska Beata – matematyka

Kasperowicz Anna – j.polski

Klasicka Katarzyna – biologia

Kołodziejek Monika – informatyka, zajęcia techniczne

Kordylas Wioletta – chemia

Krasowska  Paulina – j. niemiecki

Krauze Joanna – j. niemiecki

Kret Magdalena – j. francuski, nauczyciel wspomagający

Królikiewicz Aleksandra – geografia

Kwiatkowska Danuta – j. angielski

Lemke Witold – fizyka

Machalewska Monika  – wychowanie fizyczne

Majchrowski Cezary – wychowanie fizyczne

Marcjanik Paweł – wychowanie fizyczne

Matusik Natalia – j. angielski

Nowak Wioletta – historia, WOS

Nowe Aleksandra – j. angielski

Ponurko Marzena – nauczyciel bibliotekarz

Potomski Piotr – historia, WOS

Raczyńska Emilia – religia

Radko Magdalena – biologia

Sobkowiak Joanna – geografia

Stachowiak Artur – j. angielski

Stebelska Violetta – pedagog z uprawnieniami do prowadzenia psychoterapii

Stokłos-Czechowska Jolanta – j. polski

Syczewska Wioletta – j. angielski

Ulman Beata – j. angielski

Wiśniewska-Kleban Marzena – matematyka

Wysocki Andrzej – wychowanie fizyczne

Zaganiacz Grzegorz – wychowanie fizyczne

Zajkowska Małgorzata – j. angielski

Żebrowska Ewa – j. polski

Żurańska Małgorzata – matematyka