- Bożena Sobkowiak – Dyrektor szkoły
- Arkadiusz Gryk – Wicedyrektor ds. uczniowskich, WOS, historia
- Emilia Kosnowska – Wicedyrektor ds. organizacyjnych, matematyka
- Ambroziewicz Mariusz – religia
- Biel Łukasz – podst. przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie
- Bojarzyński Waldemar – trener
- Budnik Adrian – matematyka
- Ciemińska Izabela – informatyka
- Chmielińska Dorota – język rosyjski, nauczyciel bibliotekarz
- Cieśliński Marek – wychowanie fizyczne
- Czudowska Dominika – edukacja dla bezpieczeństwa, pedagog specjalny
- Dąbkowski Zbigniew – historia
- Dąbrowska Sylwia – j. polski
- Drozdowska Katarzyna – j. polski
- Ferek Tomasz – historia, WOS
- Glasner Maria – j. angielski
- Gryk Urszula – j. niemiecki
- Iriarte Anna – j. angielski
- Kapuścińska-Ziobro Jolanta – wychowanie fizyczne
- Karoń-Karasińska Beata – matematyka
- Kasperowicz Anna – j. polski
- Klasicka Katarzyna – biologia, chemia
- Kołodziejek Monika – informatyka
- Kordylas Wioletta – chemia
- Krauze Joanna – j. niemiecki
- Kret Magdalena – j. francuski, pedagog specjalny
- Krężołek-Liszka Anetta – biologia
- Królikiewicz Aleksandra – geografia
- Kwiatkowska Danuta – j. angielski
- Lemke Witold – fizyka
- Łakomiec-Czelewicz Jolanta – j. niemiecki
- Machalewska Monika – wychowanie fizyczne
- Marcjanik Paweł – wychowanie fizyczne
- Matusik Natalia – j. angielski
- Motyka Marek – historia
- Nowak Wioletta – historia, WOS
- Nowe Aleksandra – j. angielski
- Ordoczyńska-Gast Patrycja – j. angielski
- Pająk Katarzyna – j. niemiecki
- Pelowska Ewa – doradztwo zawodowe
- Daria Kadej-Szczęśniak – psycholog
- Ponurko Marzena – nauczyciel bibliotekarz
- Raczyńska Emilia – plastyka
- Rzadkiewicz Izabella – matematyka, fizyka
- Skórka Aleksander – piłka nożna
- Sobkowiak Joanna – geografia
- Suszek Natalia – j. polski
- Stebelska Violetta – pedagog
- Syczewska Wioletta – j. angielski
- Szczepańska Paulina – j. niemiecki
- Szymańska Mirosława – biologia
- Ulman Beata – j. angielski
- Wiśniewska-Kleban Marzena – matematyka
- Wysocki Andrzej – wychowanie fizyczne
- Zaganiacz Grzegorz – wychowanie fizyczne
- Zajkowska Małgorzata – j. angielski
- Zdun Jarosław – j. polski
- Żebrowska Ewa – j. polski