V Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

Konkursy do V Liceum Ogólnokształcącego

Konkursy

V LO zwycięzcą XXVIII Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy

22 kwietnia w Koszalinie na Sportowej Dolinie odbyły się XXVIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polski Czerwony Krzyż (PCK). Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dawid Stasiak (kapitan)Julia Wiśniewska, Natalia Liwara, Oliwier Fornalik, Marcin Kosior zajęli I miejsce.Gratulacje!Życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych etapachOpiekunem drużyny jest pani M.Machalewska ...

III edycja konkursu „Między bajką a science fiction”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas VII i VIII do literackiej „zabawy” inspirowanej twórczością Stanisława Lema – „Bajkami robotów”. REGULAMIN ...

„Koszalińska Niezapominajka”

4 uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone w Konkursie Literackim „Koszalińska Niezapominajka” 2022r. zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Koszalinie: Hania Mynio I F Julia Olejarz I F Martyna Pyszka IF Wiktoria Wasilewska IF opiekun Jolanta Czechowska [Best_Wordpress_Gallery id="517" gal_title="Niezapominajka"] Gratulujemy!!! ...

Finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Finały wojewódzkie w drużynowym tenisie stołowym chłopców 7 grudnia 2021 w Czaplinku. Czwarte miejsce w Województwie w drużynowym tenisie stołowym chłopców. Zawodnicy naszej szkoły to Filip Stepuk 2D i Krzysztof Majewski 3A. [Best_Wordpress_Gallery id="460" gal_title="tenis_21"] Gratulujemy! ...

VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na krótkometrażowy film

VI edycja ogólnopolskiego konkursu na krótkometrażowy film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta” II miejsce w Polsce – Dominik Duda, Krzysztof Ulicki, Klaudia Nowak, Julia Przybył, Natalia Kaczmarek, Błażej Urbanowicz Opiekun: Izabela Ciemińska ...

III Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej

6 kwietnia 2018 r. odbył się III Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej Zespołu Szkół nr 9 im. Romualda Traugutta w KoszalinieUczennica V Liceum Ogólnokształcącego Julia Przybył z kl. I M – uzyskała tytuł Laureata Gratulujemy!Opiekunem była p. Izabela Ciemińska ...

Konkurs Geologiczno–Środowiskowy „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem Geologiczne Barwy Ziemi

XVIII edycja ogólnopolska i XI edycja polsko–litewska II miejsce w finale regionalnym – Aleksander Czarnas Opiekun: Joanna Sobkowiak III miejsce w finale regionalnym – Maja Lizut Opiekun: Aleksandra Królikiewicz ...

VII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

7 października 2012 roku odbył się VII Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej, organizowany przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Z V Liceum Ogólnokształcącego wystartowała uczennica z klasy I h, Anna Rewkowska, która zdobyła I miejsce oraz nagrodę Kuratora Oświaty. Opiekunem była p. Renata Czerniawska. Gratulujmy! ...

Historia teatru „Na bosaka”

Rok szkolny 2012/2013 2012 listopad- spektakl „Życie pędzi przed siebie” – wg koncepcji własnej na Jubileuszu 55 lecia ZS nr 2 w szkolnej auli Rok szkolny 2011/2012 2011 (grudzień)- spektakl – „Shopping – ufność betlejemska” – wg koncepcji własnej – aula w szkole 2011 (marzec) – happening przeciw dyskryminacji w ...

Konkurs Wiedzy Biblijnej

Laureatka, zajęła II miejsce w diecezji II miejsce – Angelika Stawska Opiekun: Monika Bryła ...

VI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na krótkometrażowy film

2017/2018

VI edycja ogólnopolskiego konkursu na krótkometrażowy film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta”

II miejsce w Polsce – Dominik Duda, Krzysztof Ulicki, Klaudia Nowak, Julia Przybył, Natalia Kaczmarek, Błażej Urbanowicz

Opiekun: Izabela Ciemińska

Konkurs Geologiczno–Środowiskowy „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem Geologiczne Barwy Ziemi

2016/2017

XVIII edycja ogólnopolska i XI edycja polsko–litewska

II miejsce w finale regionalnym – Aleksander Czarnas

Opiekun: Joanna Sobkowiak

 

III miejsce w finale regionalnym – Maja Lizut

Opiekun: Aleksandra Królikiewicz

Konkurs Wiedzy Biblijnej

2014/2015

Laureatka, zajęła II miejsce w diecezji

II miejsce – Angelika Stawska 

Opiekun: Monika Bryła

Zachodniopomorskie – Region Przyszłości

2013/2014

Konkurs zorganizowany przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Szczecinie

Laureat – II miejsce Magdalena Pick

Opiekun: Arkadiusz Gryk

Wojewódzki Konkurs na posłów Sejmu Dzieci i Młodzieży

2015/2016

XXII SESJA

I miejsce – Natalia Grzybowska,

I miejsce – Natalia Pietkiewicz

Opiekun: Arkadiusz Gryk

 

2014/2015

XXI SESJA

III miejsce – Angelika Gowor,

III miejsce – Dominik Katarzyński

Opiekun: Arkadiusz Gryk

 

2011/2012  

XVIII Sesja

I miejsce – Laura Przybysławska

I miejsce – Patrycja Słupczewska

opiekun Arkadiusz Gryk

 

2003/2004

X SESJA

I miejsce – Aleksandra Goza

Opiekun: Arkadiusz Gryk

25 lat działalności Senatu RP w wolnej Polsce

2013/2014

Laureaci konkursu:

I miejsce – Magdalena Stępień

II miejsce – Natalia Jeleńska

III miejsce – Wiktoria Deka

Opiekun: Arkadiusz Gryk

Bieg po Indeks

2014/2015

XIX edycja Konkursu

Laureaci:

– Adrian Szewczyk, 

– Aleksandra Janisiak

– Kamil Bończak

– Damian Joskowski

Opiekun: Marzena Wiśniewska

 

2013/2014

XVII edycja Konkursu

Laureat: Aleksander Januszewski

Laureatka: Katarzyna Ostrowska

Opiekun: Emilia Kosnowska

 

Laureat: Kamil Bończak

Opiekun:  Marzena Wiśniewska – Kleban

 

2011/2012

XVI edycja Konkursu

Laureat: Kamil Zajkowski

Opiekun: Beata Karoń – Karasińska

 

2009/2010

XIV edycja Konkursu

Laureat: Anna Gładysz

Opiekun: Emilia Kosnowska

 

2008/2009

XIII edycja Konkursu

Laureat:  Katarzyna Mydłowska

Laureat:  Małgorzata Dąbrowska

Opiekun: Marzena Wiśniewska – Kleban

 

2004/2005

IX edycja Konkursu

Laureat: Aleksandra Sobieraj

Laureat: Adrian Kuczyński

Opiekun: Emilia Kosnowska

Bałtycki Konkurs Języka Niemieckiego

2017/2018

 

Finalista:  Alexander Holz

Opiekun: Joanna Krauze

 

2016/2017

Finalistka:  Elizabeth Senger

Opiekun: Urszula Gryk

Finalista:  Alexander Holz

Opiekun: Joanna Krauze

 

2015/2016

Finalistka:  Elizabeth Senger

Opiekun: Urszula Gryk

Finalista:  Alexander Holz

Opiekun: Joanna Krauze

 

2011/2012

Finalistka:  Klementyna Minnema

Opiekun: Joanna Krauze

 

2010/2011

Finalistka:  Anja Majchrzak

Opiekun:  Anna Grabowska

  

2004/2005

Finalistka:  Caroline Roth

Opiekun:  Alicja Młudzik

Skip to content