V Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

Konkursy do V Liceum Ogólnokształcącego

Sportowe

III miejsce w Koszalinie w Licealiadzie drużynowego tenisa stołowego

Zawodnicy naszej szkoły Radosław Majewski IE, Filip Stepuk IVB i Szczepan Kaczanowski IID zdobyli III miejsce w Koszalinie w Licealiadzie drużynowego tenisa stołowego.Opiekun Paweł Marcjanik ...

II miejsce w drużynowym tenisie stołowym

Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w drużynowym tenisie stołowym w Koszalinie. Hanna Klemunda IIIE Anna Wiedeńska IVB Roksana Borucka IIE ...

3X3

Na Mistrzostwach Województwa w koszykówce 3x3 odbywających się w Stargardzie uczestniczyło 17 zespołów z województwa zachodniopomorskiego. Nasi chłopcy zajęli wysokie bo V miejsce, mało brakowało o grze w wielkiej czwórce. Gratulujemy!!! ...

„Trening czyni Mistrzem”

V LO Mistrzem Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców.19 października męska reprezentacja naszej szkoły obroniła tytuł Mistrza Powiatu w pływaniu z ubiegłego roku.Gratulujemy zwycięzcom!!! ...

Brawo dziewczyny!

Na Mistrzostwach Województwa w koszykówce 3x3 odbywających się w Stargardzie uczestniczyło 15 zespołów z województwa zachodniopomorskiego. Nasze dziewczyny zajęły wysokie, bo V miejsce ...

V LO Vicemistrzem w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

11 października na terenach Stadionu Lekkoatletycznego odbyły się Sztafetowego Biegi Przełajowe Chłopców.Reprezentacja naszej szkoły po trudnej i wyczerpującej rywalizacji zajęła II miejsce.Gratulujemy! ...

V LO Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

11 października na terenach Stadionu Lekkoatletycznego w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.Reprezentantki naszej szkoły zaprezentowały wysoki poziom sportowy.Największym rywalem naszej szkoły było II LO. Jednak od początku bieg należał do nas.Gratulujemy dziewczynom! ...

Regionalny Produkt Turystyczny – Olimpijczycy Ziemi Koszalińskiej

12 maja odbył się międzyszkolny konkurs „Regionalny Produkt Turystyczny - Olimpijczycy Ziemi Koszalińskiej” zorganizowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, w którym udział wzięło 95 uczniów z pięciu szkół z Koszalina.W rywalizacji międzyszkolnej nasza szkoła zajęła 4 miejsce, zaś w rywalizacji indywidualnej Amelia Worożańska zajęła 2 miejsce. Gratulacje dla zawodników ...

Wielki sukces Filipa Stepuka

Filip Stepuk uczeń V LO debiutował w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w podnoszeniu ciężarów do lat 20, które odbyły się w Ciechanowie w dniach 24-26 marca 2023 r. Mierząc się ze starszymi kolegami, wielokrotnymi Mistrzami Polski, zdobył 4 miejsce uzyskując wynik 244 kg (113 kg w rwaniu i 131 ...

3 miejsce – OMNIBUS EDUKACJA-SPORT

W wojewódzkim konkursie wiedzy OMNIBUS EDUKACJA-SPORT na Pomorzu Zachodnim nasi chłopcy zajęli 3 miejsce. • Patryk Adamczewski • Fabian Madejczyk • Hubert Rependa • Opiekun Marek Cieslinski [Best_Wordpress_Gallery id="618" gal_title="omnibus"] Gratulacje dla zespołu! ...

V LO Mistrzem Województwa w Drużynowym Pływaniu Chłopców!

W MOSiR Milenium w Kołobrzegu odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowym Pływaniu Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po indywidualnych dystansach zajmowała I pozycje! Po godzinnej rywalizacji przyszedł czas na sztafety. Mistrzowie pływania na 50m w stylu dowolnym po bardzo zaciętej rywalizacji pokonali drużyny z 6 powiatów (m.in. Zespół ze Stargardu, Kołobrzegu, ...

Wielki sukces!!!

Uczeń klasy 2B brał udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, które odbyły się w dniach 12-15.maja 2022 w Siedlcach. Filip został wicemistrzem Polski !!! w kategorii wagowej do 96kg do 17 lat ...

Wielki sukces!!!

Uczeń klasy 2B brał udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, które odbyły się w dniach 12-15.maja 2022 w Siedlcach. Filip został wicemistrzem Polski !!! w kategorii wagowej do 96kg do 17 lat. [Best_Wordpress_Gallery id="512" gal_title="ciezka"] ...

II miejsce w koszykówce dziewczyn

W Finale Licealiady w koszykówce dziewczyn, o mistrzostwo Powiatu, nasze dziewczyny po bardzo zaciętej walce zdobyły 2 miejsce. Brawa dla zawodniczek oraz trenera. [Best_Wordpress_Gallery id="488" gal_title="licealiada_marzec"] ...

II miejsce w badmintonie

Na Mistrzostwach Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie nasi chłopcy wywalczyli 2 m-ce, ulegając w finale tylko Szczecinkowi. [Best_Wordpress_Gallery id="462" gal_title="fin_bab"] Gratulacje dla chłopców i trenera ...

Awans do finałów wojewódzkich

Tenis stołowy- Krzysztof Majewski i Filip Stepuk [Best_Wordpress_Gallery id="437" gal_title="FINAL"]Gratulujemy ...

Poprzednie lata...

Rok szkolny 2021/2022

Marek Cieśliński

Badminton dziewcząt

– I miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie dziewcząt

Badminton chłopców

– II miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie chłopców

Koszykówka3x3 dziewcząt

– II miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce  3×3 dziewcząt

Koszykówka3x3 chłopców

– III miejsce  w Finale Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce  3×3 chłopców

Paweł Marcjanik

Tenis stołowy chłopców

– II miejsce w regionie i IV miejsce w  Finale Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

Tenis stołowy chłopców

– II miejsce w powiecie w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Piłka nożna chłopców

– IV miejsce- w powiecie w piłce nożnej chłopców

Machalewska Monika

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

 III miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA dziewcząt

– III miejsce w powiecie w Szkolnej Lidze LA dziewcząt w ramach licealiady

Pływanie dziewczęta, chłopcy

– III miejsce w powiecie w Drużynowych Zawodach Pływackich Dziewcząt

– II miejsce w powiecie w Drużynowych Zawodach Pływackich Chłopców

Jolanta Kapuścińska-Ziobro

Piłka nożna dziewcząt

– II miejsce- w powiecie w piłce nożnej dziewcząt w ramach licealiady

Grzegorz Zaganiacz

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

– IV miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych chłopców w ramach licealiady

Piłka siatkowa  LO dziewcząt

-…. miejsce w powiecie w piłce siatkowej dziewcząt w ramach licealiady

Andrzej Wysocki

Piłka siatkowa  LO chłopców

– III  miejsce  w powiecie  w piłce siatkowej  w ramach licealiady

 

Rok szkolny 2020/2021

Grzegorz Zaganiacz

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych chłpców w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA chłopców

– III miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA chłopców

Machalewska Monika

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA dziewcząt

– II miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA dziewcząt

 

 

Rok szkolny 2019/2020

Marek Cieśliński

Badminton drużynowy LO dziewcząt:

– I miejsce w województwie badminton drużynowy LO dziewcząt

Badminton drużynowy LO chłopców:

 V miejsce w województwie badminton drużynowy LO chłopców

– I miejsce w  powiecie  w koszykówce chłopców w ramach licealiady

Cezary Majchrowski

Pływanie Drużynowe Chłopców LO

 I  miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady  w  pływaniu chłopców

Piłka nożna chłopców w LO:

-II miejsce w  powiecie  w piłce nożnej chłopców w ramach licealiady

Paweł Marcjanik

Tenis stołowy

– V miejsce w województwie w Drużynowym tenisie stołowym LO chłopców

– IV miejsce w powiecie w Drużynowym tenisie stołowym LO dziewcząt

Jolanta Kapuścińska-Ziobro

Piłka nożna dziewcząt w LO:

-II miejsce w  powiecie  w piłce nożnej dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA chłopców

– IV miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA chłopców

– I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych z okazji Dnia Kobiet

Machalewska Monika

Piłka ręczna chłopców LO:

– III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z okazji Dnia Niepodległości

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach licealiady

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców:

– II miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych chłpców w ramach licealiady

Drużynowa Liga LA dziewcząt

– II miejsce w powiecie w Drużynowej Lidze LA dziewcząt

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w ramach licealiady

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców w ramach licealiady

 

 Rok szkolny 2018/2019

Marek Cieśliński

Badminton drużynowy LO dziewcząt:

– I miejsce w województwie badminton drużynowy LO dziewcząt

Tenis stołowy dziewcząt gimnazjum:

– II miejsce w powiecie w tenisie stołowym dziewcząt w ramach gimnazjady

Koszykówka chłopców LO

-I miejsce w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Dyrektora I LO im.St.Dubois w koszykówce chłopców LO

Koszykówka LO chłopców:

-III  miejsce w powiecie  w  koszykówce chłopców w ramach licealiady

Grzegorz Zaganiacz

Sztafetowe Biegi Przełajowe LO Chłopców

V miejsce w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w ramach Licealiady

Piłka siatkowa  LO dziewcząt

-IV miejsce w powiecie w piłce siatkowej dziewcząt w ramach licealiady

Drużynowe biegi  przełajowe LO chłopcy

– III  miejsce w powiecie w Drużynowych  Biegach Przełajowych chłopców LO

Cezary Majchrowski

Pływanie Drużynowe Chłopców LO

– II miejsce  w mieście w Drużynowym Pływaniu chłopców LO

Andrzej Wysocki

Piłka siatkowa  LO chłopców

– I miejsce  w Mikołajkowym Turnieju Międzyszkolnym Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta m. Koszalina  chłopców

Piłka siatkowa  LO chłopców

-V miejsce  w powiecie  w piłce siatkowej  w ramach licealiady

Jolanta Kapuścińska-Ziobro

Piłka nożna dziewcząt LO

– II  miejsce w Finale Regionu  w ramach Licealiady  w  Piłce Nożnej Dziewcząt

Sztafetowe Biegi Przełajowe LO dziewcząt

– IV miejsce w powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w ramach Licealiady

Drużynowe biegi  przełajowe LO

– II  miejsce w powiecie w Drużynowych  Biegach Przełajowych dziewcząt  LO

Machalewska Monika

Piłka ręczna chłopców LO:

– III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców z okazji Dnia Niepodległości

Sztafetowe biegi przełajowe gimnazjum dziewcząt:

– I miejsce w powiecie sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach gimnazjady

Piłka ręczna dziewcząt w gimnazjum:

– I miejsce w  Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt  gimnazjum – awans na mistrzostwa Polski

– VIII miejsce w Ogólnopolskim Finale Gier Zespołowych – piłka ręczna dziwcząt- Dźwirzyno 07-11.06.2019

Piłka ręczna chłopców w LO:

– III miejsce w powiecie w piłce ręcznej chłopców w ramach licealiady

 

Rok szkolny 2017/2018

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW

– II miejsce – etap powiatowy w ramach Licealiady

opiekun: Paweł Marcjanik

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT

– IIi miejsce – etap powiatowy w ramach Licealiady

opiekun: Paweł Marcjanik

Rok szkolny 2016/2017

PIERWSZA POMOC

– XII miejsce w Polsce z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy

w Rzeszowie

opiekun: Dominika Użdrzychowska

Rok szkolny 2015/2016

KOSZYKÓWKA

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Dziewcząt  w ramach Licealiady

opiekun: Marek Cieśliński

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

PIŁKA NOŻNA

-II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt  w ramach Licealiady w Dębnie

opiekun: Jolanta Kapuścińska-Ziobro

PIERWSZA POMOC

-II miejsce w XXIV Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

w Szczecinie

opiekun: Dominika Użdrzychowska

„SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”

-III miejsce w XXXIX Mistrzostwach w Wieloboju Sprawnościowo-Obronnym –Sprawni jak Żołnierze-2016”- drużyna dziewcząt

opiekun: Dominika Użdrzychowska

Rok szkolny 2014/2015

TENIS STOŁOWY

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

PIERWSZA POMOC

-I miejsce w XXIII Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i XII miejsce w Centralnym etapie Mistrzostw  PP PCK

opiekun: Dominika Użdrzychowska

 DRUŻYNY RATOWNICZE PCK

-II miejsce ww Finale Wojewódzkimw Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK

opiekun: Dominika Użdrzychowska

Rok szkolny 2013/2014

TENIS STOŁOWY

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady i IX miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadziew Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Łodzi

opiekun:Paweł Marcjanik

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

PIŁKA NOŻNA

-I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Licealiady w Gryficach

opiekun: Jolanta Kapuścińska-Ziobro

 DRUŻYNY  RATOWNICZE PCK

-II miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK

opiekun:Eugeniusz Zmysłowski

Rok szkolny 2012/2013

TENIS STOŁOWY

– I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady oraz IV miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Nysie

opiekun:Paweł Marcjanik

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

ZAWODY DRUŻYN RATOWNICZYCH

-I miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK Chłopcóworaz XII miejsce w kraju

opiekun:Eugeniusz Zmysłowski

 Rok szkolny 2011/2012

KOSZYKÓWKA

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Chłopców w ramach Licealiady

opiekun: Marek Cieśliński

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

Rok szkolny 2010/2011

PIŁKA RĘCZNA

– I miejsce w  Festiwalu Piłki Ręcznej Dziewcząt  w Giżycku

opiekun: Marcin Majewski

– I miejsce w  Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Ręcznej Dziewcząt w Gdańsku

opiekun: Marcin Majewski

TENIS STOŁOWY

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt  w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

Rok szkolny 2009/2010

LEKKOATLETYKA

-I miejsce na 100m w Finale Wojewódzkim Indywidualnej LA w Licealiadzie Dziewcząt:

uczennica: Ayla Kisiel

opiekun: Monika Machalewska

-IIImiejsce w Finale Wojewódzkim w Biegu Rozstawnym 4x100m Dziewcząt

opiekun: Monika Machalewska

Rok szkolny 2008/2009

PIŁKA RĘCZNA

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Przemysław Popek

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Licealiady

opiekun: Przemysław Popek

TENIS STOŁOWY

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

Rok szkolny 2007/2008

TENIS STOŁOWY

– II miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt  w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

LEKKOATLETYKA

-II miejsce w skoku w dal w Finale Wojewódzkim Indywidualnej LA w Licealiadzie Dziewcząt :

uczennica: Ewa Jas

opiekun: Monika Machalewska

PIŁKA RĘCZNA

– III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Dariusz Dworaczyk

 III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Ręcznej Dziewcząt zorganizowany przez UKS „Jedność”

opiekun: Marcin Majewski

Skip to content