Projekt „Pomorze Zachodnie” – Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne

Rekrutacja

W dniach 26.10.2021 – 16.11.2021r. odbywa się rekrutacja uczniów na zajęcia wymienione w poniższej tabeli z projektu „Pomorze Zachodnie – Wsparcie Psychologiczno-Pedagogiczne”. Chęć uczestnictwa należy zgłosić nauczycielowi prowadzącemu zajęcia i uzupełnić wszystkie dokumenty rekrutacyjne otrzymane od nauczyciela.

Projekt

„POMORZE ZACHODNIE – WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE”

L.p.

Nazwisko i imię

Nazwa projektu

Ilość uczestników

Termin realizacji zajęć

1

Bazar Irena

Indywidualne porady i konsultacje pedagoga

  ?

 

2

Borucińska Urszula

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy III g

  8

 

3

Ciemińska Izabela

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z informatyki dla klas III – „Młodzi dociekliwi

  8

 

4

Gryk Arkadiusz

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z wiedzy o społeczeństwie dla klas II i III

  8

Poniedziałek, czwartek, piątek, 14:30, sala 301

5

Gryk Urszula

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klas III

  4

Wtorek, 13:35, sala 18
Czwartek, 8:55, sala 202

6

Kapuścińska-Ziobro Jolanta

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z wychowania fizycznego – grupa 1

  8

Poniedziałek, 14:30, czwartek, 13:35,
sala gimn.

7

Klasicka Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z biologii w zakresie rozszerzonym dla klasy III g

  8

Wtorek, 14:30, sala 21

8

Kołodziejek Monika

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z informatyki dla klas III „Młode talenty

  8

 

9

Kordylas Wioletta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla klas III

  8

Czwartek, 7:15, sala 17

10

Krauze Joanna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia językowe z języka niemieckiego dla uczniów klasy 2 D

  2

Poniedziałek, 8:00, sala 11

11

Kret Magdalena

Koło języka francuskiego dla klas III po gimnazjum

  6

Środa, 8:00, sala 106

12

Kret Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka francuskiego dla klas III po szkole podstawowej

  6

Piątek, 13:35, sala 106

13

Krężołek-Liszka Anetta

Zajęcia wyrównawcze z biologii w zakresie rozszerzonym dla uczniów klas III

  8

Środa, 14:30, sala 4

14

Machalewska Monika

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z wychowania fizycznego – grupa 2

  8

Środa, 14:30, siłownia

15

Wiśniewska-Kleban Marzena

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy II B

  8

Wtorek, 14:30, sala 16

16

Żebrowska Ewa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas III

  7

Poniedziałek, 8:00, sala 112

17

Żurańska Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy III j

8

Wtorek, 8:00, sala 207 

18

Żurańska Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla klasy III h

  8

Wtorek, 14:30, sala 15