Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych

Regulaminy:

Regulamin Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Regulamin Konkursu Biologicznego

Regulamin Konkursu Informatycznego

Regulamin Konkursu Języka Niemieckiego

Regulamin Konkursu Języka Polskiego

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszeniowa indywidualna

Karta zgłoszeniowa szkoły

RODO

Listy najlepszych uczestników finału, którzy otrzymali tytuł laureata uprawniający do 1 dodatkowego punktu wliczanego przy rekrutacji do wszystkich szkół ponadpodstawowych w województwie zachodniopomorskim:

Wyniki Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii

Oto lista najlepszych uczestników finału, którzy otrzymali tytuł laureata uprawniający do 1 dodatkowego punktu wliczanego przy rekrutacji do wszystkich szkół ponadpodstawowych w województwie zachodniopomorskim:

I miejsce – Julia Bernacka – Szkoła Podstawowa nr 10 im. S. Żeromskiego w Koszalinie

II miejsce – Amelia Jagodzińska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Koszalinie

III miejsce – Julian Grabowski – Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie

IV miejsce – Eliza Daniel – Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Koszalinie

V miejsce – Dobrawa Tomczyk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Kopernika w Koszalinie

Wyniki Konkursu Biologicznego

Lista laureatów konkursu:

I miejsce – Maja Ostojska kl. 8b Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie

II miejsce- Jagoda Stopera kl. 8e Szkoła Podstawowa nr 18 w Koszalinie

II miejsce – Natalia Gronowska kl. 8b Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

III miejsce – Bianka Bednarska kl. 8  Szkoła Podstawowa we Wrzosowie

III miejsce – Natasza Janowska kl. 8c Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

Wyniki Konkursu Języka Niemieckiego

Tytuł laureata uzyskuje 9 osób, które zajęły 5 miejsc, w tym miejsca ex aequo

I miejsce – Maciejewski Przemysław 100% SP nr 2 Sianów 
I miejsce -Olech Nina 100% SP nr 18 Koszalin 

II miejsce – Świąder Leon 96,8% SP nr 1 Malechowo 

III miejsce – Blache Josephine 93,7% SP nr 1 Malechowo 
III miejsce -Duer Mirosław 93,7% SP nr 10 Koszalin 
III miejsce -Markowska Patrycja 93,7% SP nr 18 Koszalin 

IV miejsce – Markowska Nikola 87,5% SP nr 18 Koszalin 

V miejsce – Bartknecht Lena 84,3% SP nr 9 Koszalin 
V miejsce – Bernacka Julia 84,3% SP nr 10 Koszalin 

Wyniki Konkursu Wiedzy o literaturze i Języku polskim

Lista laureatów:
I miejsce ex aequo:
Julia Bernacka – Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie (zapraszamy po odbiór dyplomu do sekretariatu
szkoły)
Natasza Jankowska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie Agata Dudziak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
II miejsce – Natalia Gronowska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie
III miejsce – Bartosz Broda – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie