Koszalin, dn. 25.08.2020 r.
Komunikat 30/20
W dniu 1 września 2020 r. w V Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Lema, odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.
Harmonogram spotkań
Spotkania klas I liceum ogólnokształcącego w auli szkoły
930 – Klasa A – humanistyczna
Klasa B – biologiczno – chemiczna
1015 – Klasa C – psychologiczna
Klasa D – językowa
1100 – Klasa E – inżynierska
Klasa F – matematyczna
Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego w auli odbędą się spotkania uczniów klas pierwszych z wychowawcami w salach lekcyjnych.
900 – klasy II spotkania w salach lekcyjnych
1000 – klasy III spotkania w salach lekcyjnych
Wszyscy rodzice oraz uczniowie zobowiązani są do zapoznania się z procedurami zapewniania bezpieczeństwa w V LO im. Stanisława Lema zawartymi w linku poniżej oraz w strefie rodzica na stronie szkoły.
-> Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w V LO <-
-> Bezpieczny powrót do szkół – 10 zasad dla ucznia <-
Harmonogram spotkań z wychowawcami 01.09.2020
Po spotkaniach z dyrekcją szkoły w auli.
Klasy I LO
I A humanistyczna – p. Magdalena Barańczuk – sala 207
I B biologiczna – p. Wioletta Kordylas – sala 17
I C psychologiczna – p. Aneta Krrężołek-Liszka – sala 4
I D językowa – p. Beata Ulman – sala 20
I E inżynierska – p. Marzena Wiśniewska-Kleban – sala 16
I F matematyczna – p. Witold Lemke – sala 205
Godz. 900
Klasy II LO po szkole podstawowej
II A humanistyczna – p. A. Iriarte – sala 301
II B biologiczna – p. K. Klasicka – sala 6
II C psychologiczna – p. P. Krasowska – sala 19
II D językowa – p. N. Suszek – sala 112
II E inżynierska – p. M. Kołodziejek – sala 206
II F matematyczna – p. S. Dąbrowska – sala 107
Klasy II LO po gimnazjum
II g biologiczna – p. A. Kasperowicz – sala 111
II h humanistyczna – p. M. Glasner – sala 13
II i inżynierska – p. M. Zajkowska – sala 203
II j językowa – p. A. Królikiewicz – sala 3
II m matematyczna – p. M. Machalewska – sala 105
II p psychologiczna – p. B. Karoń-Karasińska – sala 2
Godz. 1000
Klasy III
III b biologiczna – p. Katarzyna Chrupałła – sala 1
III h humanistyczna – p. Joanna Krauze – sala 11
III i inżynierska – p. Urszula Borucińska – sala 15
III j językowa – p. Magdalena Kret – sala 302
III m matematyczna – p. Urszula Gryk – sala 18
III p psychologiczna – p. Jolanta Stokłos-Czechowska – sala 12